ČLÁNKY

Prostory


Od 1.4.2013 jógujeme v 123 Move Studiu.

Jedná se o nové, vzdušné a světlé studio s příjemným posezením u recepce. Můžete se zde osvěžit chlazeným nápojem nebo vzpružit kávou z kávovaru DolceGusto. K zakousnutí je pokaždé připraveno nějaké ovoce a bývají zde v nabídce také domácí zákusky v podobě muffinů, řezů, koláčů či sušenek. V podvečer už bývají bohužel fuč.
K dispozici jsou oddělené šatny a sprchy. Podložky na jógu jsou k dispozici v omezeném počtu, proto pokud nemáte podložku, přijďte radši dříve. Kdybyste se rozhodli podložku si zakoupit, ráda vám s výběrem pomohu. Podložku potřebujete jen jednu tak ať je to ta správná volba právě pro vás.

Move studio najdete na adrese Naskové 3, Praha 5 v areálu TELLUS. Projdete vrátnicí a po pravé straně je budova s velkým nápisem TTC, studio se nachází ve 2. patře této budovy.
MHD: 150 m od zastávky Naskové.
Autem: parkovat se dá přímo v areálu TTC TELLUS

Rezervujte si lekci: formou SMS na tel. 777 401 947


Od 7.7.2013 jógujeme v Bindu Yoga Studiu.

Bindu je menší, designové a útulné studio které na vás dýchne jógovou atmosféru už na recepci. Kvalitní čaj vám zde osladím domácím medem a zakousnout k němu můžete jednu z BIO pochutin podle aktuální nabídky.

K dispozici jsou improvizované oddělené šatny a sprchy. Podložek na jógu je ve studiu dostatek a několik jich je připraveno na recepci k prodeji.

Bindu najdete na adrese Drtinova 11, Praha 5. Prosím nezvoňte na zvonek pokud na recepci nikdo není. Rušíte tím skupinu před vámi při relaxaci.
MHD: 5 minut chůze od zastávky Arbesovo náměstí.
Autem: přímo v ulici

Rezervujte si lekci: v rezervačním systému Bindu


Zpět na články


padmasana.png