ROZVRH

Pro aktuální informace ohledně záskoků a plánovaných akcí sledujte mé Stránky na FaceBooku kde ráda zodpovím vaše dotazy.

Lekce i workshopy vedu tak aby si na své přišli jak začátečníci tak pokročilí. Věřím že víte kde jsou vaše hranice, nebo je poznáte až na ně narazíte, dáte stranou soutěživost a potřebu srovnávat se s okolím a místo toho najdete vnitřní mír, lásku, radost a prožitek z pohybu. Během lekcí vítám jakékoli dotazy a připomínky.

Než vyrazíte, přečtěte si tento článek.
Kurz "Funky arm balances"úterní kurz pro všechny, kteří chtějí rozehřát ztuhlé svaly, polechtat bránici a vyzkoušet něco nového. Budeme dýchat, cvičit, prožívat, potit se, hledat rovnováhu, pohrávat si s komfortní zónou, sdílet a mnohem, mnohem víc.
19:00 - 21:00 ve studiu Zen Garden ve dnech:
1.3., 8.3. a 29.3., 12.4. a 26.4., 10.5. a 24.5., 7.6. a 21.6.
Na kurzu zbývají 2 volná místa, je tedy možné po rezervaci přijít a zacvičit si jednotlivě za cenu 250,-
Cena celého kurzu je 1 890,- Peníze můžete posílat na účet číslo 2300023705/2010.
Více o lekcích:​Pravidelná jógová praxe rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, uvolňuje průtok vitální energie naším tělěm a působí blahodárně také na psychiku. Velice účinně ozdravuje, očišťuje organismus a celé tělo, zbavuje únavy, napětí a stresu. Nabíjí energií, pročišťuje tělo i mysl. Naučí vás více si uvědomovat své tělo. Zlepšíte si kondici, flexibilitu, začnete lépe dýchat, spát, ... Naučíte se naslouchat svému tělu.

Vinyasa
znamená pohyb sladěný s dechem. Jedná se o dynamičtější styl jógy, při kterém dech iniciuje pohyb a ten se stane tancem nekonečných možností. K tomu je potřeba být přítomní a soustředění a tak se tento styl jógy stává meditací v pohybu. Příkladem vinjásy je pozdrav slunci.
Ukázka ZDE.
Co na sebe a co s sebou:
- pohodlné a příjemné oblečení, které nebrání pohybu a cítíte se v něm skvěle, ženám doporučuji sportovní podprsenku (bez háčků na zádech), cvičíme bosi​
- jóga podložky si můžete půjčit v Bindu, v 123 MS je k dispozici omezený počet​
- pásek a cihličky (slouží jako prodloužené ruce při nedostatečné pružnosti) nejsou nutností, k dispozici v Bindu, v 123 MS k dispozici omezený počet​
- teplé ponožky a deku na závěrečnou relaxaci​
- mycí potřeby a ručník (k dispozici sprchy)​

Acro
kombinace jógy, akrobacie a thajské masáže pro každého hravého a zdravého člověka. Přijďte i v případě, že jste ještě nikdy na józe nebyli. Budete překvapeni, jak zábavná jóga může být.
POZOR - těžce návykové :)
Ukázka ZDE.
Co na sebe a co s sebou:
- leginy a tričko na tělo, volné oblečení není vhodné (zamotává se a plandá), dále ženám doporučuji sportovní podprsenku (bez háčků na zádech), cvičíme bosi​
- jóga podložku (pokud máte)
- dobrou a hravou náladu, otevřenou mysl​ a samozřejmě odvahu :)​
- partner(ka) není nutností

Fly ​(Air / Aero)
při air - létající józe využíváme šátků (hamak) zavěšených ke stropu. Díky nim se můžete obrátit hlavou dolů, důkladně protáhnout ale i posílit.
Ukázka ZDE.
Co na sebe a co s sebou:
- leginy a tričko na tělo, nejlépe s krátkým rukávem, volné oblečení má tendence k zamotávání se do hamaky, dále ženám doporučuji sportovní podprsenku (bez háčků na zádech), cvičíme bosi​
- jóga podložky a deky k dispozici v Domě jógy​
- teplé ponožky na závěrečnou relaxaci​
- mycí potřeby a ručník (k dispozici sprchy)​


Těším se na osobní setkání,​
Namaste ​
Borůvka

padmasana.png